Каністра-переноска для подовжувача

0
97

Вітаю всіх любителів саморобок і тих, хто просто заглянув на сайт в пошуках цікавих ідей, які можна взяти на замітку. Якраз одну з таких, представляю вашій увазі. Напевно багато хто з вас стикалися з такою проблемою, як зберігання подовжувача, я до речі теж тому не виняток. Всі знають, як незручно спочатку його розмотувати, потім змотувати, а провід з часом перекручується. Можна звичайно трохи спростити завдання і частково вирішити проблему з розмотуванням і намотуванням, скориставшись котушкою, яку можна або купити, або змайструвати з підручних матеріалів, і це буде непоганий варіант. Але є варіант ще краще-змайструвати щось схоже на короб-перенесення. Якраз таки це і зробив автор даної ідеї. В якості короба він використовував звичайну пластикову каністру. Одну подібну ідейку я вже бачив на цьому сайті, можливо є і ще щось схоже, так що це варіант буде доповненням до вже наявних, так би мовити, для різноманітності. Думаю вам ідейка сподобатися. Якщо зацікавилися, милості прошу, читайте статтю, дивіться відео по днів і беріть ідею на замітку.

Ще один момент, виготовлення автор починає з підготовки ручки, дещо незвично, я ж це момент залишу на самий кінець, так як цей крок не особливо важливий, можна підібрати вже готову ручку (думаю більшість, хто скористається ідеї і захоче повторити, саме так і зроблять).

Матеріали:

* пластикова каністра (обсяг підбирайте під себе, все залежить від того, який подовжувач (якої довжини) ви будете в ній зберігати).* пластикові водопровідні труби і перехідники,* алюмінієва пластинка і дерев’яний держак (для ручки).

Інструменти:

* болгарка, * ножівка,* ножиці,* дриль або шуруповерт, * маркер.

Крок 1.

На початку, автор бере каністру відповідного розміру і вимірює її товщину. Виходячи з цього розміру, автор відміряє відрізок пластикової труби потрібної довжини.

Потім автор бере ось такий перехідник. Обрізає його торці так, щоб залишився невеликий бортик. Потім отриману заготовку розрізає навпіл.

Отримані деталі обробляє, спочатку на болгарці, потім на аркуші наждачного паперу. У підсумку вийшли дві ось такі акуратні детальки, на додаток до них, автору потрібна була ось така заглушка, вона повинна входити всередину цих деталей.

Крок 2.

Далі автор повертається до труби, яку розмічав раніше, відрізає від неї заготовку довжиною рівній товщині каністри. Але тут він розуміє, що дана втулка не зовсім підходить і він відрізає ще одну деталь такої ж довжини, але з іншого боку, з переходом (бортиком). Цю деталь автор так само обробляє, як і раніше підготовлені деталі.

Крок 3.

Використовуючи цю деталь як шаблон (торець меншого діаметру), автор наносить на стінки каністри розмітку і по ній вирізає ножицями отвори. Після чого, доводить ці отвори до ідеально круглої форми, використовуючи шуруповерт з насадкою-роликом з наждачкою.

Крок 4.

Це етап примірки. З одного боку в отвір в каністрі автор встановлює коротку деталь з труби, і в неї буде встановлена заглушка. У протилежне отвори буде встановлена довга деталь. Тобто по суті, друга коротка деталь не потрібна, але все одно довелося описувати виготовлення всіх деталей як то кажуть з пісні слів не викинеш))) до заглушці автор прикрутив ручку, а в довгій деталі просвердлив отвір, в нього буде вставлятися провід подовжувача. У пробці каністри, так само під провід, автор просвердлив отвір.

Крок 5.

І так, в цілому всі складові каністри-перенесення готові, поетом зараз трохи про виготовлення ручки, на відео процес її виготовлення на самому початку. Хто планує підібрати готову ручку, це крок можна пропустити. Для ручки автор підібрав сучок відповідного діаметру, вирізав з нього рівну частину. В вийшла заготівлі просвердлив отвір на крізь. У нього встановив довгий гвинт і зі зворотного боку накрутив гайку. Затиснув все в патроні шуруповерта, і обробив заготовку на наждаку так, як показано на фото. Потім допрацював заготовку тільки в шуруповерті, відшліфував наждачкою і покрив маслом.

Від якоїсь алюмінієвої деталі автор відрізав смужку потрібної довжини і ширини. Зачистив її по крайках і гранях і надав потрібну форму за допомогою молотка і лещат. Просвердлив отвори, з одного боку одне, з іншого два. У тому місці, де один отвір, закріпив в ньому саморізом дерев’яну деталь. Ручка готова.

Крок 6.

Це етап остаточного складання. І так автор встановив в один з отворів менший патрубок, в протилежній більший. Потім з боку меншого патрубка, заводить провід подовжувача і протягує його кінець в отвір на більшому патрубку, потім виводить його назовні через горловину каністри. Простягає все і фіксує в патрубку розетку подовжувача. У власне і все, залишається закріпити на другому кінці дроту вилку і переноска готова. Саме це автор і зробив.

на цьому я з вами прощаюся, всім спасибі за увагу, удачі і до нових зустрічей в гостях у самодєлкіна!!! джерело (source)

Стаєте автором сайту, публікуйте власні статті, описи саморобок з оплатою за текст.детальніше тут.

Попередня статтяМумія Хатшепсут ідентифікована археологами
Наступна статтяЗнайдено найдавніший білий ведмідь