Традиції на весіллях.

4-20-2018

Традиції на весіллях.
Самий веселий і видовищний сімейний ритуал − весілля молодих, де наречений і наречена є головними учасниками, героями свята. Під час посту не проводили весілля, бо це гріх. Період проведення весіль тісно пов’язаний із сільськогосподарською діяльністю, коли закінчуються роботи в полі тоді і грають весілля. Весілля молодих включає серію звичаїв і ритуалів: передвесільні, весільні та послесвадебные. Незважаючи на те, що Молдова-маленька країна, кожен регіон має свої традиції, наприклад: страви, характер заручин, ритуал отримання приданого, кількість весільних пов’язок і т. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://bit.ly/2J28KQY.
д. В минулому в селах на півночі весілля святкували три дні, в центрі Молдови весілля тривало тиждень з безліччю звичаїв і ритуалів. На півдні наречена йшла з приданим до нареченому після заручин, а на півночі в день весілля. Сватання. Традиційна молдавська весілля починається зі сватання, коли наречений з більш дорослим родичем приходить до батьків нареченої, щоб попросити її руки. Існують певні форми прохання і звернення до батьків нареченої. Якщо батьки згодні, через тиждень або дві слід заручини.
Заручини. Заручини зазвичай проводять у нареченої вдома. На заручини обговорюють характер весілля, пропонують посаджених батьків, вирішують, скільки потрібно весільних пов’язок для гостей, іноді домовляються про придане і т. д. В центрі і на півночі країни на заручини приходять тільки найближчі родичі нареченого і нареченої, які є свідками договору. Через кілька днів або через тиждень після заручин вдома у нареченого проводять «відповідь» (остаточно все вирішують). д.