Всі способи боротьби зі снігом на ділянці

0
63

У багатьох російських регіонах сніг вже випав. І якщо власники квартир покладаються на комунальні служби, які чистять дороги і в’їзди у двори, то господарям приватних будинків доводиться розраховувати тільки на себе. Сайт rmnt перерахує всі способи боротьби зі снігом на ділянці.

Спосіб перший-лопата

Найпростіший, звичний і тому поширений спосіб. Лопату для прибирання елементарно і недорого купити в будь-якому господарському магазині, а можна і своїми руками зробити, наприклад, з фанери. Спосіб, звичайно, досить трудомісткий, але працювати фізично корисно — відмінна зарядка, особливо якщо господарі ведуть сидячий спосіб життя. Перекидати сніг з доріжок можна, наприклад, під дерева і багаторічники, стовбури яких будуть захищені від морозів. Тільки не завалюйте свої кущі повністю-зламаєте гілки і позбавите рослини доступу до кисню.

Спосіб другий-скребок або скрепер-волокуші

Більш швидкий варіант для прибирання снігу, адже робоча поверхня у скребка ширше, можна відразу велику ділянку очистити. Теж можна зробити своїми руками. А скрепер-волокуші одночасно і чистять сніг, і допомагають переміщати його по ділянці, як тачка. Працювати скребком-менш трудомісткий процес, його просто штовхають перед собою обома руками, куди менше навантаження на спину. Однак вузькі ділянки не почистити, скребку потрібно великий простір. Крім того, є ризик пошкодити покриття садової доріжки.

Важливо! є спеціальні скребки на довгій телескопічній або звичайній ручці, призначені для прибирання снігу з дахів.

Спосіб третій-кухонна сіль

Якщо звичайну сіль, яка є в кожному будинку, насипати на снігову кірку, то вона почне плавитися буквально на очах. Вже через 15 хвилин, максимум півгодини, шар льоду або замет перетворяться в рідку «кашу», яку просто зібрати. Все просто, практично не вимагає фізичних витрат. Але є явні мінуси. Сіль-це агресивний реагент, який може зіпсувати покриття доріжки і підошву взуття. Не можна допускати потрапляння солі на грядки, рослини, тобто виносити залишки снігової «каші» потрібно досить далеко, за межі ділянки.

Спосіб четвертий-снегоуборщики, снегооткидатели

На порталі rmnt.ru є докладна стаття, яка присвячена вибору та купівлі цих помічників по господарству. Є бензинові та електричні снігоприбирачі, які незамінні на великих ділянках з під’їзними дорогами. Дозволяють швидко і практично без фізичних зусиль прибрати сніг з великої території. Є досить компактні моделі, які можна використовувати на вузьких доріжках. А якщо власники хочуть отримати універсальний інструмент, то купують мотоблок з насадкою-шнекоротором, тобто снегооткидателем. Влітку мотоблок з іншими насадками застосовується і для косіння трави, і для посадки — з різними цілями.

Відео по темі

Попередня статтяГоловні тренди виставки плитки та сантехніки cersaie 2021
Наступна статтяЯк я підгледіла ідею в ікеа і створила унікальний декор