Як скласти проект будівництва приватного будинку і вибрати матеріали

0
75

Багато особистого простору, можливість звести житло за індивідуальним кресленням і облаштувати прилеглу місцевість на свій смак – люди мріють жити в окремих будинках саме з даних причин. Існують і складності, що стосуються найчастіше складання проекту і бюджету на матеріали.

Розберемо ключові аспекти, їх потрібно врахувати для того, щоб будівництво приватного будинку пройшло ідеально.

1. Основа

Відмінний варіант – фундаментна підвісна плита на залізобетонних стрижнях. Основну роль виконує марка бетону-показник повинен бути від м350. Розмір стрижнів залежить від характеристик землі на ділянці.

Якщо будинок буде не масивний, то в фундаменті вийде використовувати конструкцію за типом ростверк – розташований горизонтально елемент, що бере на себе вагу будови і розподіляє її на колони. Оптимально для грунту з високим рівнем грунтових вод.

2. Залізобетон або дерев’яний каркас

Всі технології досить бюджетні і надійні при правильному підході.

Якісне будівництво каркасного будинку передбачає точний підбір складових – застосовується тільки антисептированная суха стругана деревина з параметром вологості до 15 відсотків. Дешеві аналоги ведуть до того, що конструкції пошкоджуються і стають нерівними.

На утеплювачі також не варто економити – мінеральна вата нерідко зменшується в об’ємі, після чого будинок промерзає. Оптимальним буде вибрати екологічно чисті різновиди, наприклад, целюлозний утеплювач.

ж / б будівлі дуже міцні, але вимагають грамотного підходу до пристрою фундаменту. Ще необхідно приділити час опалубці-дерев’яній формі, вона визначає вид готового будови. Знімні види використовуються кілька разів на різних об’єктах, а незнімні типи вирішують разом кілька питань – утеплення, виливок і звукоізоляція.

Щепоцементні плити-екологічне і вигідне рішення для двох варіантів-з них створюється незнімна опалубка для залізобетонних будинків і стіни для каркасних споруд.

3. Придумуємо ідеальний проект

При розробці креслень для будівництва врахуйте кілька рекомендацій:

  • заплануйте георозвідку території, в проекті варто передбачити рельєф місцевості, показник підземних вод навесні;
  • щоб комунікації було легше провести, розмістіть кухню і санвузол в одній частині будівлі;
  • відмінно, якщо спальня буде знаходитися біля північно-західної або східної стіни;
  • у прямокутних приміщеннях вікна рекомендується встановлювати по довгій стороні.

Зі своїм проектом звертайтеся в компанію “ремонтно-будівельної кооператив” – співробітники візьмуть до уваги будь-які побажання, будівництво будинку з дерева або ж/б конструкцій буде проведено в короткі терміни за рахунок співпраці з постачальниками: альянс ліс, північний ліс, архлес, гк моноліт, конгломерат та інші. Внести доповнення в проект вдасться навіть по ходу будівництва. Рекомендуємо!

Попередня статтяУчені створили надтвердий матеріал
Наступна статтяОстанки обезголовленого акробата виявили в Сирії