Як стежити за колесами автомобіля.

3-5-2018

Як стежити за колесами автомобіля.
Зовсім скоро нас чекає прихід зими – період суворих випробувань для «залізних коней». І ось вам кілька порад, про те як «пережити» період холодів, а також які правила експлуатації авто обов’язкові до дотримання, а які ні. Або навпаки. Ви щасливий власник нового авто, купленого в автосалоні, але термін гарантійного обслуговування вже підійшов до кінця, і Вам також необхідно знати, коли ця заміна сталася. Для другої категорії відповідь проста – необхідно перевірити сервісну книгу і подивитися, які саме ремонтні чи профілактичні роботи були виконані. Але маючи досвід спілкування з сервісними центрами даними записів теж не варто довіряти. Як для першого, так і другого випадку – перевірити стан охолоджуючої рідини можна самостійно. Перше, на що необхідно звернути увагу – це колір «охлаждайки», на даний момент Тосол практично не використовується (він має синій колір). У сучасних авто найбільш часто використовується антифриз (буває трьох кольорів – червоний, трапляється найчастіше, жовтий і зелений – зустрічаються набагато рідше). Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі шиномонтаж киев.
Колір охолоджуючої рідини повинен бути прозорий і мати однорідну масу. Наявність в антифризі помутнінь, грудочок і вицвітання кольору – перший ознака необхідності заміни «охлаждайки». Ще один спосіб, найбільш простий – на холодному двигуні відкрутіть кришку розширювального бачка і опустіть палець в рідину – якщо «охлаждайка» на дотик має мильну консистенцію, то це вірна ознака того, що змінювати її поки не потрібно. Гальмівна рідина. Найчастіше про цю рідини в зимовий період практично не згадують, а даремно. На мій погляд, її заміна не менш важлива, ніж заміна «охлаждайки». Давайте розберемося, чому? Свої властивості гальмівна рідина починає втрачати через 2 роки, і її необхідно міняти (так-так, Ви вірно підмітили, гальмівну рідини необхідно міняти частіше охолоджуючої). Це призведе до закупорювання гальмівних шлангів і, як варіант, – до їх розриву, а це в свою чергу загрожує повною або частковою втратою гальм.
Акумулятор. Найпростіше рішення, щоб уникнути проблем, пов’язаних з ним, – це пізньої осені проводити його обслуговування – перевірити щільність електроліту і рівень води. Якщо Ваша зимова експлуатація авто не передбачає щоденних поїздок на автомобілі – найдієвіший у Вашому випадку – це банальне зняття акумулятора і зберігання його в теплому приміщенні. Мийка автомобіля. Але є одне “АЛЕ” – за рекомендаціями автовиробників не слід мити автомобіль, якщо температура навколишнього середовища нижче -5 градусів, так як це може завдати шкоди лакофарбовому покриттю. Тому, якщо температура нижче цієї позначки, рекомендуємо утриматися від поїздок на автомийку, сильні морози зіграють нам на руку, так як корозійні процеси при низьких температурах також сповільнюються. Окремо хочеться нагадати про використання ручного гальма взимку. Напевно, найбільш часто зустрічається проблема, з якою стикаються автомобілісти, – замерзла рідина для омивання скла.