Як створити здоровий сон.

1-14-2018

Як створити здоровий сон.
Що може бути важливіше для мам, ніж здоров’я немовлят? Заради цього вони готові на все і навіть більше. Педіатри прийшли до висновку, що турботлива мама повинна укладати дитину спати не в окрему ліжечко, а поруч з собою. Немовлятам годиться спати разом з мамою, поки їм не виповниться 3 роки, інакше можуть виникнути несподівані проблеми. Чому так, ніж шкідливий сон дитини в окремому ліжечку і як зробити так, щоб усім було комфортно — редакція «Так Просто!» вже знає відповіді на ці питання. Доктор Нільс Бергман з Університету Кейптауна стверджує, що новонароджені повинні спати на грудях у матері протягом перших тижнів. А після — поруч з мамою, поки їм не виповниться три або чотири роки. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі матрас ортопедический подростковый.
До такого висновку він прийшов після того, як виявили, що немовлята в окремих ліжечках сплять менше і неспокійнішим, ніж ті, які сплять на грудях матері. Коли дитина спить в окремому ліжечку, його серцебиття частішає, і маленьке серце сильно страждає від цього. Крім того, що це викликає у дитини проблеми зі здоров’ям, так ще й може стати причиною поганого поведінки в майбутньому і навіть спровокувати труднощі в підлітковому віці. Думки з цього приводу розділилися. Наприклад, британські вчені не так давно опублікували статтю про те, що діти, які сплять з мамою, наражаються на небезпеку. Вони досліджували випадки раптової смерті немовлят і з’ясували, що 2/3 з них сталися, коли дитина спала у ліжку матері.
У Бергмена на цей рахунок своя точка зору: «Коли немовлята вмирають в ліжку, в цьому не обов’язково винна перевернулася мама. Удушення може статися за інших речей: токсичних парів, сигарет, алкоголю, великих подушок і небезпечних іграшок». І в цьому з ним не можна не погодитися, адже раптова дитяча смерть трапляється і у дітей, що сплять в окремій колиски. Дослідження показало, що лише 6 з 16 дітей спали в своїх колисках спокійно. Діти, які сплять у своїх ліжечках, рідше переходять з фази активного сну у фазу спокійного.