Як відновити геть засохлі кисті

0
88

Повернути до життя вчасно не очищену від фарби кисть неймовірно важко. Але маючи під рукою деякі засоби і час, цей процес можна полегшити і домогтися в результаті прекрасного результату. З такою роботою в принципі впорається навіть учень старших класів.

Знадобиться

  • засоби для видалення фарби і лаку;
  • м’який рідкий кондиціонер для тканини;
  • пластиковий пакет;
  • волосяна щітка зі скребком;
  • проточна вода;
  • гумові рукавички.

Процес чищення кисті від засохлої фарби

Кисть з засохлої фарбою укладаємо в пластиковий пакет і в ньому рясно змочуємо щетину кисті засобом для видалення фарби з сафинолом. Пакет щільно обмотуємо навколо кисті, домагаючись найбільшої герметичності, і залишаємо на 24 години.

Розмотуємо пакет в мийці під краном. Видно, що фарба помітно розм’якшилася.

Включаємо кран і під струменем проточної води інтенсивно тремо щетину кисті волосяною щіткою зі скребком з усіх боків.

Частина фарби, особливо з поверхні щетини кисті, механічно видалена, розчинена і змита водою в каналізацію. Однак всередині кисті розм’якшена густа фарба залишилася в достатній кількості.

Тепер скористаємося оригінальної напіврідкої пастою для видалення фарби і лаку. Наливаємо її в ємність, в якій може вільно розміститися щетиниста частина кисті із залишками фарби. Рясно просочуємо щетину кисті цим засобом і залишаємо на 4 години.

Потім тієї ж щіткою під проточною водою інтенсивно чистимо кисть і змиваємо фарбу водою. Через деякий час бачимо, що щетина по всьому об’єму звільнилася від фарби і виглядає майже як нова.

Для додання очищеної щетини м’якості і еластичності, наливаємо в широкий посуд ніжний рідкий кондиціонер для тканини, розбавляємо наполовину водою і, опустивши в цей засіб кисть, пам’ятаємо її з усіх боків. Потім залишаємо кисть для вбирання кошти на 2 години.

В кінці промиваємо кисть, просоченої кондиціонером, проточною водою до повного його видалення.

Кисть стала чистою, м’якою і еластичною немов нова.

Дивіться відео

Попередня статтяВ Ізраїлі виявлена стародавня римська лазня
Наступна статтяМолочні продукти виробляли 8,5 тис. років тому