Як писати новини

11-2-2022

Зібрати потрібну інформацію воєдино і скласти в структурований текст — мало не основне завдання копірайтера. Щоб праці не пропали даремно — подавайте інформацію під «особливим соусом», краще з перцем.

А якщо у вас мало навичок, то рекомендую почитати, як сформувати свій стиль письма.дотримуючись порад, результат від тексту можна спланувати. Де ж ці “гачки”, які чіпляють цільову аудиторію?

Якщо ми висвітлюємо новини, в лід вкладається максимально стисло все головне з якихось подій. Потім будуть подробиці і до кінця тексту головне вже розглянуто. Лід-вступ, він допомагає заманювати, захоплювати увагу. І чим сильніше прив’язка до слів в ліді, тим більша ймовірність, що матеріал буде прочитаний до кінця або хоча б до половини. Також хочемо порекомендувати почитати про новини Недригайлова на сайті .

За допомогою ліда читач вирішує, чи варто витрачати час на сторінку або йти далі. Як писати? можна за допомогою методу провокації, можна відразу дати “сік”, а після розповісти, як він вийшов (тобто. Процес).у лід вкладають не більше 45 слів і скористатися методами шокуючих заголовків. Лід-головний,» жирний ” гачок, якщо рибу на нього зловили, то тут не губіться, акуратно намотуйте волосінь.

Тут більше грає роль швидкість написання статті, тобто чим швидше вийде інформація, тим краще для змі і цей ресурс збере більше людей.

Головне — стислість і швидкість, часом швидкість грає ключову роль і вирішує багато в чому, скільки прибутку приносить контент. Скористайтеся багатим словниковим запасом для максимального розкриття даних, подробиці залиште для освітлення деталей.

З новинами простіше, ми беремо подію і як клубок, нитку тягнемо і розплутуємо його. До кінця у нас вже нічого не залишається.

Можна уявити, що потрібно швидко розповісти подрузі або другу щось дуже важливе і головне, не готуючи його довгими передмовами. Так ось “новина в лоб” – відмінно працює, але подальша інформація повинна все ж розкриватися за планом. Коли дано відповіді: що? коли? де? кому? чому? для чого? то робота вийде хорошою.

При виборі джерел потрібно перевіряти дати і імена, це важливо, тому що новини не повинні перетворюватися в «жовту пресу». Не можна написати щось, а потім це спростовувати. Це означатиме втрату довіри читачів. Інформацію потрібно перевіряти в декількох джерелах, де можуть змінюватися або уточнюватися назви, події висвітлюватися з подробицями, тому джерела потрібно перевіряти і коригувати.

Неправдиві і провокаційні дані можуть писатися за задуманим планом, але тоді і вся інформація повинна давати результат, наприклад, масу коментарів з збуреннями і спростуваннями.